Підготовка дітей до школи — що входить до навчальної програми?

    Головне завдання наших занять — набуття навичок, умінь і знань, необхідних для успішної адаптації дитини до шкільного життя. Наша мета — створення здорового настрою перед школою, при якому дитина прагнула би до знань, вміла співпрацювати в колективі, не боялась поразок і знала, що батьки завжди будуть любити її незалежно від оцінок.

     Підготовка до школи допоможе вашому малюкові дозріти інтелектуально, соціально, емоційно і психологічно для нового етапу в житті. А це, в свою чергу, допоможе йому успішно вчитися і закладе основу для подальшого зростання.

     Пропонуючи курс «Підготовка до школи» в дитячому центрі «Світ без кордонів», ми вивчаємо досвід передових країн з метою запозичення найкращих практик для нашої програми. Вашій увазі ми пропонуємо цікави факти про освітні системи різних країн світу!!!!

      На законодавчому рівні в Німеччині заборонена домашня освіта.

     У навчальний процес Великобританії запроваджено урок культури грамотного спілкування. На уроках учні разом із вчителями мають використовувати виключно офіційну англійську мову.

     У Франції початкова освіта розпочинається з 3-4 років. Це не дитячий садок, а повноцінна школа. Велику увагу приділяють розвитку памʼяті, зосередженості та моторних навичок дитини.

     У закладах середньої освіти В’єтнаму введений додатковий предмет — йогу. Звісно, успіхи на заняттях з йоги ніяк не оцінюються, але предмет є обовʼязковим і дуже корисним для дітей.

     Крім основних занять, по підготовці до школи, проводяться творчі уроки, пальчикові ігри, в процесі яких у дитини розвивається просторово-зорове мислення, координація, пам’ять, мова.

     Обов’язково проводяться фізкультхвилинки.

     Заняття проходять 3 рази на тиждень і включають в себе наступні предмети:

читання;
письмо;
математика;
логіка;
англійська мова;
етика і естетика;
навколишній світ і екологічне виховання;
розвиток творчих здібностей;
шахи;
дитяча йога.

     Розклад:

Понеділок: 17:00 – 19:00
1. Читання;
2. Математика;
3. Логіка.

Середа: 17:00 – 19:00
1. Письмо;
2. Етика і естетика;
3. Навколишній світ.

Субота: 10:00 – 13:00
1. Англійська мова;
2. Творчість;
3. Шахи;
4. Дитяча йога.

НЕ ОТКЛАДЫВАЙ!
ЗАПИШИСЬ НА ЗАНЯТИЕ ПРЯМО СЕЙЧАС!
+38 (073) 357-08-57, +38 (050) 357-08-57

Записаться на языковые курсы